Холбоо барих утас: 7555-0033, 99557401 | Факс: 7555-0011 | И-мэйл: info@dmp.mn

КОМПАНИЙ АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ 7 ТӨРӨЛТ ТЭМЦЭЭНИЙ ХААЛТ БОЛОВ

КОМПАНИЙ АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ 7 ТӨРӨЛТ ТЭМЦЭЭНИЙ ХААЛТЫН
ТОГЛОЛТУУД БОЛОВ

Намрын налгар сайхан улиралд зохиогдсон Гар бөмбөгийн спортын мастер НЯНДАГИЙН БАТСҮХ-ийн нэрэмжит Дарханы төмөрлөгийн үйлдвэр ХК-ний аварга шалгаруулах 7 төрөлт тэмцээн өндөрлөж, хаалтын ажиллагаа нь 2017 оны 11 дүгээр сар 24-ний өдөр тус компаний спорт зааланд болов.
Хаалтын ажиллагааны үеэр эрэгтэй Волейболын төрлийн алтан медалийн төлөө Цувимал үйлдвэрлэх цехийн баг Захиргааны багтай, эмэгтэй Волейболын төрөлд Төмөртэйн уурхайн баг Чанар хяналтын хэлтсийн багтай тоглож, эрэгтэй сагсан бөмбөгийн тэмцээний алтан медалийн төлөөх Бэлдэц үйлдвэрлэх цехийн баг Цувимал үйлдвэрлэх цехийн багтай, эмэгтэй алтан медалийн төлөө Санхүү бүртгэлийн албаны баг Төмөртэйн уурхайн багтай тоглох тоглолтууд болж аварга аа тодрууллаа.
Төрөл Эзэлсэн байр Хэсэг нэгж Албан тушаал Тамирчны нэр
Шагайн харваа Багийн харваа 1-р байр Төмөр бэлтгэх цехийн мастер С. Ганболд ахлагчтай баг
2-р байр Цахилгаан хангамжийн албаны цахилгаанчин М. Пүрэв-очир ахлагчтай баг
Цуваа харваа 1-р байр Цахилгаан хангамжийн алба Цахилгаанчин М. Пүрэв-Очир
2-р байр Төмөр бэлтгэх цех Мастер С. Ганболд
Сур харваа Эрэгтэй 1-р байр Төмөртолгойн уурхайн Жолооч О. Цэрэн
2-р байр Цахилгаан хангамжийн алба Цахилгааны инженер Т. Ихтамир
3-р байр Хөдөлмөр хамгаалал, аюулгүй байдал, эрүүл ахуйн хэлтэс Байгаль орчны инженер П. Батжаргал
4-р байр Засвар механикийн алба Токарьчин Д. Цэцэнбаатар
5-р байр Үйлдвэр шугам сүлжээний цех Сантехникч С. Батмөнх
Эмэгтэй 1-р байр Санхүү бүртгэлийн алба Эд хөрөнгийн данс хөтлөгч Б. Уугантуяа
2-р байр Эдийн засаг төлөвлөлтийн хэлтэс туслах тооцоочин Г. Оюун
3-р байр Төсөл төлөвлөлтийн хэлтэс Төлөвлөлтийн инженер Г.Ундармаа
4-р байр Захиргаа хүний нөөцийн хэлтэс Ахлах мэргэжилтэн Г.Очирсум
Шатар Эрэгтэй 1-р байр Төмөртэйн уурхай Диспетчер инженер Ж.Батжаргал
2-р байр Хамгаалалт аюулгүй байдлын алба Хамгаалагч Д.Батбаатар
3-р байр Цувимал үйлдвэрлэх цех Ахлах ган цутгагч Жа.Мөнхбаяр
Эмэгтэй 1-р байр Төсөл төлөвлөлтийн хэлтэс Барилгын инженер О.Минжмаа
2-р байр Геологи, уул уурхай төлөвлөлтийн хэлтэс Баяжуулах хариуцсан инженер З.Ариунтунгалаг
3-р байр Эдийн засаг төлөвлөлтийн хэлтэс туслах тооцоочин Н. Анхзаяа
Хөл бөмбөг Эрэгтэй 1-р байр Э. Мэргэнбаатар ахлагчтай Цувимал үйлдвэрлэх цехийн хамт олон
2-р байр Мөнхдэлгэр ахлагчтай Хамгаалалт аюулгүй байдлын алба
3-р байр Б. Цогтбүрэн ахлагчтай Төмөртэйн уурхай
Ширээний теннис Эрэгтэй 1-р байр Бэлдэц үйлдвэрлэх цех Ган хайлагч П. Уламбаяр
2-р байр Хамгаалалт аюулгүй байдлын алба Хамгаалагч Д. Батбаатар
3-р байр Төмөртолгойн уурхайн Жолооч Б. Батзориг
Эмэгтэй 1-р байр Санхүү бүртгэлийн алба туслах тооцоочин Г. Оюун
2-р байр Санхүү бүртгэлийн алба нягтлан бодогч Г. Цэрэннамжил
3-р байр Засвар механикийн алба гүүрэн краны машинч Т. Мөнхгэрэл
Волейбол Эрэгтэй 1-р байр Э. Мэргэнбаатар ахлагчтай Цувимал үйлдвэрлэх цехийн баг тамирчид
2-р байр А. Баттөр ахлагчтай захиргааны баг тамирчид
3-р байр Б. Батбаяр ахлагчтай Засвар механикийн алба
Эмэгтэй 1-р байр Б. Цогтбүрэн ахлагчтай Төмөртэйн уурхайн баг тамирчид
2-р байр Н. Батхуяг ахлагчтай Чанар хяналтын хэлтсийн баг тамирчид
3-р байр Ч. Тогоо ахлагчтай Санхүү бүртгэлийн алба
Сагсан бөмбөг Эрэгтэй 1-р байр Х. Баярсайхан ахлагчтай бэлдэц үйлдвэрлэх цехийн баг тамирчид
2-р байр Э. Мэргэнбаатар ахлагчтай Цувимал үйлдвэрлэх цехийн баг тамирчид
3-р байр Д. Баттулга ахлагчтай Төмөртолгойн уурхай
Эмэгтэй 1-р байр С. Сарантуяа ахлагчтай Санхүү бүртгэлийн албаны баг тамирчид
2-р байр Б. Цогтбүрэн ахлагчтай Төмөртэйн уурхайн баг тамирчид
3-р байр
Мөн Волейболын шилдэг эрэгтэй тамирчнаар Засвар механикийн албаны засварчин Дашдуламын Бат-Оргил, Эмэгтэй шилдэг тамирчнаар Эдийн засаг төлөвлөлтийн хэлтсийн Төмөртэйн туслах тооцоочин Төмөрбатын Оюунтуяа, сагсан бөмбөгийн шилдэг эрэгтэй тамирчнаар Бэлдэц үйлдвэрлэх цехийн хайчны оператор Дамдинсүрэнгийн Амартүвшин, эмэгтэй шилдэг тамирчнаар Төмөртэйн туслах тооцоочин Жанчивын Баясгалан нар тодров.
Хаалтын тоглолтын үеэр сагсан бөмбөг, гар бөмбөгийн тамирчид дотроос шигшээ багийн 44 тамирчныг тодруулж байгууллагын шигшээ багийн тамирчны үнэмлэх олгож, эрэгтэй шигшээ багийн тамирчдын дунд гар бөмбөг, сагсан бөмбөгийн бооцоот тэмцээн явуулав.
Сагсан бөмбөгийн бооцоот тэмцээнд Олон улсын хэмжээний мастер Д. Ганцогтын баг, гар бөмбөгийн төрөлд спортын мастер Н. Батсүх ахлагчтай баг тус тус өрсөлдөгчөө хожиж бооцоогоо авав.
Шилжин явах цом, өргөмжлөлийг 2 алт, 1 мөнгө, 1 хүрэл медаль хүртэж багийн дүнгээр тэргүүлсэн Э. Мэргэнбаатар даргатай ЦУВИМАЛ ҮЙЛДВЭРЛЭХ ЦЕХ-ийн хамт олон хүртэв.

Дээшлэх